ספריית תודעה

מה זה אקסס בארס? אראלה שפי עונה על שאלות לגבי 32 נקודות הקסם

מה זה אקסס בארס?
אקסס בארס Access Bars הוא כלי אנרגטי עוצמתי שפותח על ידי גארי דאגלס, מייסד אקסס קונשסנס.
תרגום המילים- גישה לסורגים (bars= סורג). התהליך משחרר את הסורגים – חסמים, אמונות מגבילות, פחדים
ותכנים לא מודעים' שאנחנו סוחבים חיים שלמים ואולי יותר מכך. זה קורה בלי מילים. הרצת הבארס נמשכת כשעה.
 
איך פועל הבארס?
הכלי מבוסס על פריקת מטען אלקטרומגנטי עודף. כשיש פריקה discharge של מטען חשמלי עודף, מתפנה מקום בראש לדברים חדשים להכנס. האדם חווה שקט ואיזון ובעצם חוזר לעצמו, לכוחות ולאותנטיות של מי שהוא.
 
איך זה עובד?
תהליך אקסס נעשה בשכיבה על הגב (אפשר גם בישיבה אבל זה פחות נוח) וכולל מגע קל על 32 נקודות על הראש. כל נקודה מייצגת תחום בחיים, למשל- כסף, שליטה, יצירתיות, תקשורת, מודעות, גוף, שמחה וכו.
המגע הקל על כל נקודה משחרר מטען אלקטרומגנטי עודף הנוצר על ידי המעגלים החשמליים הנוצרים על ידי המחשבות והרגשות.
זה כמו כבלים של רכב, אבל בפעולה הפוכה. במקום להטעין את המנוע, הבארס פורק מטען עודף ומשחרר את האדם מהעומס הפנימי.
 
איך לומדים להריץ אקסס בארס?
במסגרת קורס חד יומי בו לומדים להריץ את הבארס באופן חוויתי עם הדרכה של מנחה מוסמך מטעם אקסס. יום ההדרכה נפתח בהרצאה משתפת הכוללת עוד כלים מנטליים של אקסס קונשסנס. בנוסף, רואים סרט הדגמה של הבארס עם גארי דאגלס וד'ר דיין הייר המובילים את ארגון אקסס קונשסנס.
מקבלים חומרי הדרכה ומפה של הנקודות. אין צורך ללמוד בעל פה את הנקודות, הכל מוגש לכם בצורה מסודרת.
בסוף היום מקבלים תעודה בינלאומית. ויאללה, מתחילים להריץ את הבארס!
 
ואם רוצים להגיע לתהליך אישי?
בוודאי שאפשר. מפגש בארס נמשך כשעה וחצי מתוכו חצי שעה של שיחה במהלכה עולה הנושא אותו רוצים לשחרר או לקדם. החלק השני- תהליך בארס נמשך כשעה.
 
האם מספיק מפגש אחד?
הרבה אנשים שואלים אותי את השאלה הזו. באופן אישי, אני משתמשת בבארס ככלי מאסטר במהלך תהליך אישי כמטפלת אינטגרטיבית. זהו כלי אחד מסל עשיר של כלים, גם כלים אנרגטיים המשלימים את התהליך הוורבלי. מניסיון של למעלה מ 10 שנים, כל פעם שמריצים את הבארס, האדם משחרר שכבה נוספת של דחיסות מחשבתית. כבר לאחר מפגש אחד, אפשר לחוש את ההבדל.
 
האם יש מחקרים תומכים?
כן! ד"ר Fennin, חוקר מוח השתמש במכשיר EEG לסקירת מוח של מטופלים, תוך כדי קבלת תהליך אקסס בארס.  "ליסתי נשמטה" אמר החוקר לגבי אפקט התהליך על המוח. כנסו לדף אקסס בארס וצפו בסרטון תקציר המחקר. ד"ר Terry המשיכה את המחקר עם מדגם גדול יותר של נבדקים והתוצאות הראו ירידה דרסטית בתסמיני דכאון וחרדה.
 
מתי הבארס הגיע לישראל?
בסוף 2011 הגיע לארץ מנחה של אקסס בארס ליום סדנה. מודה שהגעתי לקורס קצת סקפטית. לאחר שעה של תהליך אקסס בארס הרגשתי שהראש שלי פשוט ריק ממחשבות, חשתי שלווה לא רגילה. באותה תקופה לימדתי מיינדפולנס והופתעתי שהאפקט כאן הוא מהיר ועמוק. התחלתי ללמד ולהריץ את התהליך בקליניקה והתוצאות היו פשוט מדהימות. אנשים משחררים חסימות של שנים, הפטפוט הפנימי של המחשבות והרגשות משתחרר. אנשים מדווחים על תחושת שלווה ואיזון ולאורך זמן.
 

במהלך 2012 הוסמכתי למנחת אקסס בארס. ב- 2014 הבאתי את קורסי השיטה המתקדמים.

מאז ועד היום הכשרתי אלפי עוסקים ומנחי אקסס בארס במסגרת קורס חד יומי. כמטפלת אנרגטית ומלווה אנשים בתהליכי שינוי, אני משלבת את אקסס בארס כמעט בכל תהליך. לכל שאלה לגבי הבארס השאירו פרטים ואחזור אליכם.
   
admin אקסס בארס
 
                                                        להתעדכנות בפרטים נוספים על הקורס הקרוב או תאום תהליך אישי 

אהבתם? מוזמנים לשתף

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן