humanager22 05 מנהיגות תודעתית

התפתחות אישית למנהלים בגישה תודעתית - אינטגרטיבית

המנהלים החדשים Humanagers
מקום להתפתחות אישית- מנהיגותית

אנו נמצאים בעיצומה של תקופה מלאת תהפוכות בכל תחומי חיינו. גל "העזיבה הגדולה" ממחיש את הצורך של אנשים ליצור מתוך משמעות ולדייק את תרומתם לעולם. מודלים ניהוליים מסורתיים לינאריים המבוססים על זמנים, שלבים וחזרתיות, כבר לא עובדים.

בעולם המבוסס על קפיצות קוונטיות, יש צורך במנהיגים בעלי תודעה חדשה רחבה כדי לחולל שינוי.

יש מקום להלימה Alignment בין פנים וחוץ- בין האדם לבין המטרה העמוקה שלו ומטרות וערכי הארגון. החיבור הזה משחרר אנרגיה מופלאה ליצירה וביצועים מעל ומעבר.

זמן לעבור מ Manager ל Humanager. ב- 20 שנה האחרונות הכשרתי מנהלים להיות Humanagers וליצור תוצאות יוצאות מהכלל בארגון ובחייהם. הגישה אינה מפרידה בין מי שאתם כאנשים ומי שאתם כמנהלים. אנחנו בני אדם.

כבני אדם יש בתוכנו יכולות בלתי רגילות. מה אפשרי כשניצור גישה לעוצמה הזו?

הגישה מבוססת על ניסיון רב שנים הכולל מחקר אמפירי בנושא "יישום תפיסות הוליסטיות בפיתוח מנהיגות" (Shefy, 2006). הגישה כולל חיבורים בין טאואיזם למנהיגות, כישורי מוח ימין הלוגי- מוח שמאל האינטואיטיבי, מיינדפולנס ואימון אינטגרטיבי הכולל כלים עוקפי חשיבה MBT. בשנים האחרונות הגישה התעדכנה דרך תחומי- מנהיגות ותודעה, Joy of Business וגישה וכלים – Heart brain coherence. 

Humanager מובילה תפיסה אחרת במנהיגות- פיתוח המנהל השלם Whole, המנהל מתוך כל חלקיו "גם וגם" מתוך גמישות תודעתית, חיבור Coherence בין שכל ללב ולהדרכה האינטואיטיבית שלו.

הגישה נותנת מענה ממוקד לארגונים ומנהלים להפוך להיות הגרסה המעודכנת ביותר בהתאמה לסביבה הקוונטית, ליצירת תוצאות יוצאות מן הכלל. 

teach2 מנהיגות תודעתית

הרצאות וסדנאות

UP date

הרצאות וסדנאות חוויתיות ממוקדות בקשר בין התפתחות אישית ואפקטיביות אישית ומקצועית. כי חווית מחוברות מתחילה כשנוגעים במה שחשוב באמת. 

נושאים אפשריים למפגשים:

הרצאה או סדנה חוויתית הכוללת גישה וכלים לחשיבה חדשה- איך לצאת מהאוטומטים והתגובתיות לעבר חשיבה מתוך חופש ויצירתיות; איך נקודות המבט שלנו המודעות והלא מודעות מעצבות את התקשורת, היחסים ואיכות החיים שלנו בעבודה ובכלל.

הכלים ייחודיים, פרקטיים וקלים ליישום. על פי מודל אינטגרטיבי רב תחומי הכולל- מיינדפולנס, טאואיזם, Access Consciousness, הגוף הסומטי, פסיכולוגיה ומודעות. הלימוד חוויתי עם חיבור למצבים בשטח. 

מהי אינטואיציה ומהי לא? מתי נכון להשתמש בה ומתי עדיף שלא? מה מסתיר לנו את הידע האינטואיטיבי? איך זה קורה במוח? הרצאה מרתקת הכוללת כלים ייחודיים לחיזוק השריר האינטואיטיבי בשילוב מחקרים, תוך כדי תרגול חוויתי למצבים בשטח.

בהרצאה יוצגו מחקרים אחרונים תוך שילוב טכניקות חוויתיות ליצירת תאימות coherence בין הלב והראש כמפתח ליצירת בהירות, שקט נפשי ושחרור רעשים פנימיים.

סדנה חוויתית על טאואיזם והשאלת כישורי הלוחם באומנויות הלחימה לכישורי המנהיגות החדשה. יילמדו טכניקות קלות ליישום לתקשורת אפקטיבית. הסדנה מבוססת מחקר מרחיבת אופקים ויישומית למצבי תקשורת יומיים. אפשרות לתרגול טאי צ'י. 

team1 מנהיגות תודעתית

פיתוח צוותים

UP date

הצוות הוא יחידת ההשתייכות החשובה ביותר לאנשים, בעלת השפעה על רמת ה Engagement לארגון. האקלים הצוותי מושפע מהיחסים בין אנשים, תקשורת לצד תהליכים ורוטינות המאפשרים יצירה ותוצאות. בתהליך נצלול לתוך ביסוס יחסים ותקשורת מקדמת מכוונת אנרגיה גבוהה.

ביגר יו עם אראלה שפי * Bigger you

התפתחות אישית בעולם הארגוני

 BE YOU

חווית עובד מתחילה מהמקום שרואים אותך. זה לא משנה אם מדובר במנהלים או בעובדים, כולם רוצים להרגיש שייכות, משמעות ועניין, יחס מכבד וביטוי עצמי מלא.

BE YOU in the corporate world

בתהליך הסדנה ניצור חיבור בין מי שאת.ה באמת לבין הביטוי בעשייה מקצועית. הפוקוס יהיה על גילוי האיכויות המיוחדות האישיות, שחרור רעשים פנימיים כמו מחשבות מעגליות, ספקות ולחצים. מקבלים כלים פרקטיים קלים ליישום ליצירת בהירות, זרימה לצד הגברת אפקטיביות ומימוש עצמי. המתאם בין הפנים לחוץ יוצר אנרגיית שיא ליצירה ויצירתיות. 

managermena מנהיגות תודעתית

אימון מנהלים

Executive Coaching

אימון מנהלים לפיתוח מנהיגות, תקשורת מקדמת, התמודדות עם קונפליקטים, חסמי הצלחה כמו – imposter syndrome, ניהול מרחוק, ניהול אנרגיות, פיתוח צוות, חיבור לאינטואיציה, עיצוב ייעוד, חזון וערכי ליבה תוך Alignment בין האישי לארגוני.

4 04 מנהיגות תודעתית
לימון מנהיגות תודעתית

רטריט אורבני למנהלים ויזמים

UPLIFT

הריטריט יעזור לכם לשדרג את מערכת ההפעלה האישית- ניהולית שלכם כדי לממש את עצמכם עם יותר קלות ושמחה.

יומיים וחצי מעצימים רגע לחזור לעצמכם, לגלות מחדש את האנרגיה הייחודית שלכם, לרכוש כלים לנהל מהלב את עצמכם ואת האנשים ולצמצם את הפער בין מה שנותן לכם משמעות בפנים לבין העשיה בחוץ.

תחזרו לעוצמה ולביטחון שבכם, תקבלו כלים וגישה לעשייה המקצועית עם משמעות, סיפוק וביטוי מלא. תשחררו את המיותר ותמלאו את המצברים באנרגיה חדשה. זו הזדמנות להתבונן בתהליכים אישיים ומקצועיים דרך עדשות חדשות, באופן יצירתי, בקבוצה אינטימית עם שותפים דומים לכם בעלי ראש פתוח וסקרן המעוניינים להביא עצמם לידי ביטוי אותנטי ובעוצמה. אפשרות לרטריט אורגני או להשתלב בקבוצה הטרוגנית מכמה ארגונים. 

4 04 מנהיגות תודעתית
leaptolead מנהיגות תודעתית

מנהיגות תודעתית -תפיסה וכלים חדשניים למנהיגות בעולם החדש

Humanager

התוכנית LEAP TO LEAD היא תוכנית אינטגרטיבית רב תחומית לפיתוח מנהיגות פנימית מותאמת העולם החדש.

התוכנית כוללת תפיסה וכלים ייחודיים פרקטיים המאפשרים כוונון פנימה – חיבור עם אינטליגנציית הלב, חיזוק האינטואיציה, תקשורת מתקדמת, ניהול אנרגיות, התגברות על חסמי הצלחה, יצירה מהעתיד. התהליך מאפשר קפיצה במימוש עסקי- תפקודי – מנהיגותי המתבטא בביצועי שיא.

התוכנית מיועדת למנהלים ויזמים כקבוצה הטרוגנית וכן לצוותים אורגניים כפיתוח צוות. התוכנית הברידית ובנויה על פי צרכי הארגון לאחר אבחון ראשוני. דברו איתי לשיחת הכרות ראשונית והתעדכנות בפרטים.

ייעוץ ופיתוח ארגוני

Depositphotos 23778841 XL מנהיגות תודעתית

תרבות ארגונית ברת קיימא

אפשר לדבר על העזיבה הגדולה ואפשר לדבר על ההשארות הגדולה. כשטוב לאנשים הם נשארים. זו התרבות הארגונית, ה"ככה נהוג אצלנו" היוצר את היתרון היחסי של הארגון שלך. ועוד משהו, אנשים היום אוהבים לעבוד בארגון שאכפת לו מהסביבה, ארגון מכוון קיימות. אני פה כדי לעזור לכם לצמצם את הפער בין החזון שלכם לבין היומיום והארגון יהיה מרחב הנמצא בהלימה בין האישי לארגוני.

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם

גרשיים צהוב 01 מנהיגות תודעתית

אם עדיין לא הכרנו...נעים מאוד!

שמי אראלה שפי

יועצת ארגונית, מאמנת מנהלים, מומחית להגשמה אישית ומקצועית דרך כלי תודעה חדשניים

יועצת ארגונית ומאמנת מנהלים בגישה אינטגרטיבית מזה כ- 25 שנה. 

יזמית לכלי תודעה חדשניים ופורצת דרך בתחום מנהיגות ותודעה מעשית.

ב- 2011 הבאתי את שיטת אקסס קונשסנס לישראל ומאז הכשרתי אלפי אנשים לעסוק בשיטה. התמחות עסקים- Joy of Business. מנחת קורס ומטפלת בשיטת אקסס בארס להפחתת סטרס ו"ניקוי ראש".

מייסדת ומובילת בית הספר הראשון בארץ לאימון אינטגרטיבי Humanager- שימוש בכלים עוקפי חשיבה MBT שהוכחו אמפירית כמחוללי שינוי (Shefy, 2006) חוקרת ומרצה בתחום אינטואיציה וניהול.

רקע אקדמי– BA בעבודה סוציאלית, Msc במינהל עסקים באונ' תל אביב, MA בבריאות הוליסטית ואומנויות.

בעלת קליניקה בתל אביב. ליצירת קשר 054-7260626

erellayellow מנהיגות תודעתית

חברות שעבדתי איתם