הי ונעים מאוד!

הייתי אמורה לשבת עכשיו במשרד רואי חשבון. זה לפחות היה הכוון המשפחתי לגבי. בגיל 3 כבר קיבלתי חשבונייה כמתנת יום הולדת שמהר מאוד הפכה לערמת כדורים צבעונית 🙂 

אני יועצת ארגונית ומאמנת מנהלים, מטפלת בגישה אינטגרטיבית, יזמית בתחום התפתחות אישית ומנחת אקסס בארס.

נקודות ציון " כשמחברים את הנקודות"-

* מסיימת את לימודי עבודה סוציאלית וממשיכה לתואר שני במנהל עסקים, התנהגות ארגונית באוניברסיטת תל אביב. במסגרת עבודת המאסטר, אני מקבלת נתונים מ 100 מנהלים בסין וחוקרת את השפעת התרבות על תפקיד המנהל. בדיעבד מסתבר, שאני כותבת את המחקר הראשון בעולם על סין. החשיפה לפילוסופיית הטאואיזם פתחה בפניי עולם מרתק, ראייה הוליסטית של האדם, אחדות הניגודים, הרמוניה בין קטבים ועוד היבטים כל כך רלוונטיים לימים אלו. אני מלמדת במכללה למינהל "תרבות עסקית בסין", מנחה אנשי עסקים איך לעשות עסקים עם הסינים. הסקרנות לגבי הצד האנושי של מנהלים על ייחודיותו מובילה אותי ללימודי- בריאות הוליסטיות ואומנויות.

* כותבת מאסטר נוסף על "יישום תפיסות הוליסטיות בפיתוח מנהיגות". זהו מחקר אמפירי המבוסס על פיתוח מנהלים דרך כלים עוקפי חשיבה- MBT שנערך בחברת BVR. ממצאי המחקר הראו חד משמעית שפיתוח אישי של מנהלים יצר שיפור משמעותי בכל המדדים, כולל שביעות רצון וממדי ביצוע.

אוהבת את הגשר בין האקדמי לשטח. מריצה קדימה… FF

* למעלה מ- 25 שנה יועצת ארגונית ומאמנת מנהלים, מנחה תוכניות לפתוח מנהיגות, פיתוח צוות הנהלה, מובילת תהליכי שינוי ומלווה מנהלים ביישום אסטרטגיה בארגון. פרויקטים בתעשיית ההייטק בשלבים שונים (קומפיוג'ן, נובה, BVR, Lusha, אפלייד, אמדוקס ועוד) תעשיה (3 שנים יועצת ארגונית של חברת "נשר", שטראוס) בנקים (הפועלים, לאומי), רשתות (שילב).

יש כמה ציוני דרך שמחברים את הנקודות ויצרו כאן משהו חדש –

* בית הספר לאימון אינטגרטיבי הראשון בארץ – Humanager. הכשרתי רבים דרך התפיסה ההוליסטית ושימוש בכלים עוקפי חשיבה להיות מרחב מצמיח לאנשים.

* כשהצגתי את המאסטר השני על פיתוח מנהלים בגישה הוליסטית בכנס מנהיגות AOM בארה'ב פגשתי קולגה ויחד חקרנו את תחום אינטואיציה וניהול מה שהווה בסיס להרצאות, סדנאות ואימון אישי בנושא.

בשנת 2012 לאחר אתגר בריאותי במשפחה נחשפתי לשיטת אקסס קונשסנס ואקסס בארס מה שגרם לי להביא את השיטה כולה לארץ. מאז הכשרתי אלפי עוסקים ומנחים בשיטה. אני מאוד שמחה על הזכות הזו. כיום אני מנחה את קורס אקסס בארס ומקבלת בקליניקה בתל אביב.

* פיתחתי מודל אינטגרטיבי להתפתחות אישית ועסקית המשלב תפיסות וכלים ייחודיים הפועלים בו זמנית על הרובד האנרגטי – פיזי- מנטלי – רגשי – חוויתי.  במקום הזה האינטואיציה נפתחת והאדם מרגיש מחובר לכל חלקיו. מידע זורם, שמחה מתפשטת. תחושת אושר ושלמות. עדויות של מי שחווה בדף- הכשרת מנטורים מחוללי אפשרויות.

* יוצרת ומנחה את תוכנית הדגל החדשנית "מחוללי אפשרויות"- הדבר הבא למטפלים ומאמנים

ובארגונים- ייעוץ ארגוני, פיתוח מנהיגים וצוותים, סדנאות והרצאות במסגרת Humanager.

* מגיעים אליי אנשים ומנהלים לתהליכים האישיים בקליניקה בתל אביב. אני משלבת תהליכים אנרגטיים כגון- אקסס בארס, ESSE, SOP, תהליכי גוף אנרגטיים. השינוי מפתיע בעומק ובמהירות שמתרחש.

ומה עוד אספתי בדרך שיכול לתרום לך?

תואר שני (Msc) במנהל עסקים, התוכנית להתנהגות ארגונית באוניברסיטת ת"א ותואר MA בתוכנית "בריאות הוליסטית ואומנויות" מאוניברסיטת Lesley. בעלת תואר BA בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת ת"א.

* פרסמתי מחקרים במגזינים מובילים בעולם בנושא- יישום גישות הוליסטיות בניהול, אינטואיציה וניהול, השפעת הטאואיזם על תפקיד המנהל בסין. גוגל יעלה את המחקרים על פי השם באנגלית. שיטת האימון האינטגרטיבי תוקפה מחקרית הכוללת שילוב כלים עוקפי חשיבה- דימיון מודרך, שימוש במטאפורות, מדיטציה, פוקוסינג, מיינדפולנס ועוד לעידוד פעילות מוח ימין.

כשאימון אינטגרטיבי פוגש אימון תודעתי ואלו פוגשים אותך, כשחווים כלים אנרגטיים שבלי מילים מפוגגים חסמים שהגוף זוכר, באמת הדרך לשינוי נפתחת עם קלות.

אשמח להיפגש ולחולל יחד את השינוי שתמיד רצית. רבים זקוקים לאנרגיה הייחודית שלך.

קראו עוד
איקונים כחולים 20 אראלה שפי

גישה חדשנית מחוללת שינוי – הרחבת פס התודעה

30 שנות ניסיון המשלבות עשייה מקצועית כעובדת סוציאלית, יועצת ארגונית, מאמנת אינטגרטיבית, מנחה תהליכי מודעות ותודעה הביאו אותי לפיתוח תפיסה אינטגרטיבית, רב מימדית לשינוי.

התודעה היא כמו פס אינטרנט.

ככל שהפס רחב יותר, ניתן לקלוט יותר אינפורמציה, התוכן (מחשבות ורגשות) זורם באופן פחות דחוס, יש יותר מקום למידע חדש להכנס וחופש לבחור מה להכליל ומה לשחרר.

הקליטה האינטואיטיבית לצד סל כלים גדול שבאמתחתי מאפשרים להתאים את הכלי והגישה המדוייקים עבור כל אדם על פי הצורך שלו. 

הגישה עובדת באופן מהיר, ממוקד ואפקטיבי בו זמנית על שחרור משקעי עבר, אמונות מגבילות, טראומות וזיכרון תאי, כך שמתפנה מקום לאפשרויות חדשות להיכנס.

כשהתודעה מתרחבת השינוי קורה עם קלות, בטבעיות. יש חיבור לעוצמה ונוצר כמו קליק בינך לבין מי שהנך במהות הפנימית. זה יוצר שמחה. החיים שלי השתנו דרך הכלים האלו ויש לי זכות ללוות רבים לחיים טובים יותר. אשמח להיות שם עבורך.

odot1 אראלה שפי

החזון שלי

גרשיים צהוב 01 אראלה שפי

לחבר אנשים למי שהם באמת, למקור היצירתי, כך שיגשימו את הווייתם הייחודית עם קלות ושמחה. העולם יהיה מקום טוב יותר כשאנשים וארגונים יסכימו להיות ולתפקד מתוך מקום שיש בו נדיבות וחמלה.

גרשיים צהוב 01 אראלה שפי

אראלה שפי

האם עכשיו זה הזמן לחולל את השינוי שתמיד רצית?

זה המקום להשארת פרטים ואחזור אליך בהקדם