31 31 פיתוח מנהלים
LEAPTOLEAD פיתוח מנהלים

מניהול למנהיגות תודעתית

31 31 פיתוח מנהלים
LEAPTOLEAD פיתוח מנהלים

מנהיגות חדשה בפעולה

בניהול, יחסים, שמחה ובחיים שלך

erella פיתוח מנהלים

אני מזמינה אותך לקפוץ למקום חדש של גילוי והתרגשות
ליכולות הבלתי רגילות שנמצאות בך ברגע זה, כאדם וכמנהל.

Becoming Humanagers 2023 

אנו נמצאים בעיצומה של תקופה מלאת תהפוכות בכל תחומי חיינו. פרדיגמות ודפוסי חשיבה שהיו נכונים בעבר עוברים טלטלה. גל "העזיבה הגדולה" מזמין אותנו לעשות SHIFT גם במודלים ניהוליים שכבר לא עובדים.

בעולם המבוסס על שינויים קוונטיים, יש צורך במנהלים החושבים במונחים של "גם וגם", הנעים בגמישות במצבי אי וודאות, בעלי מודעות עצמית. מנהיגים מהלב. אנשים יבחרו לעבוד עם מנהלים שיגרמו להם להרגיש טובים. המערכת זקוקה למנהלים מחוללים GENERATORS מחוברים ליצירתיות, לגאונות הפנימית, מחוללים מתוך העתיד את מה שאפשרי כבר עכשיו.

 

LEAP TO LEAD הינה תוכנית רב תחומית לפיתוח מנהלים בכירים המבוססת על עקרונות מנהיגות תודעתית ומותאמת לאתגרי העולם החדש. התוכנית כוללת תפיסה וכלים ייחודיים פרקטיים למנהלים, יזמים ואנשי עסקים המכוונים לפיתוח חוסן אישי וארגוני, ניהול אנרגיה ורגשות בעבודה וניהול עצמי. על פי מחקרים נמצא קשר בין אלמנטים אלו לקפיצה במימוש עסקי- מנהיגותי, המתבטא בביצועי שיא.

נושאי התוכנית

איקונים כחולים 02 פיתוח מנהלים

מיינדסט מנהיגות אפקטיבית במציאות משתנה- מעבר ממנהיגות מבוססת תגובתיות אוטומטית למנהיגות מבוססת חשיבה יצירתית פרואקטיבית. הרצאה על עקרונות המנהיגות התודעתית ויישומם בסביבה המאופיינת באי וודאות. דגש על למידת טכניקות מתקדמות קלות ליישום מתחום Conscious Leadership.

איקונים כחולים 16 פיתוח מנהלים

ניהול רגשות באינטרקציות בינאישיות וניהול קונפליקטים. יעשה שימוש בכלים מתחום מיינדפולנס, Access Consciousness, אימון אינטגרטיבי ועוד. ישולבו סימולציות הכוללים מצבים מהשטח ליישום הנלמד.

איקונים כחולים 18 פיתוח מנהלים

שחרור "רעשים פנימיים" – אמונות מגבילות, ספק עצמי, פחד וחוסר בטחון עצמי, זיהוי שיחות פנימיות רעילות, התמודדות עם "תסמונת המתחזה". תרכשו כלים חדשניים קלים ליישום לעבור מחשיבה אוטומטית לחשיבה יצירתית מחזקת. האפקט על האנשים עימם אתם עובדים ומעבר לזה מיידי ומחולל.

איקונים כחולים 24 פיתוח מנהלים

The HEART of ASKING QUESTIONS– האינטליגנציה של לנהל מהלב כוללת את אומנות שאלת השאלות. זוהי חלק מאסטרטגיה של מתן מרחב לאדם לצמוח מתוך ביטוי הייחודיות שלו ויצירה מתוך שמחה כמפתח לפרודוקטיביות ויצירתיות. זה פרקטי. זה עובד. במפגש נלמד כלים חדשניים ואפקטיביים מתוך Joy of Business, התמחות העסקים של Access Consciousness אותה הבאתי לארץ ב- 2012. 

איקונים כחולים 19 פיתוח מנהלים

הגוף החכם- איך לזהות סימנים גופניים ולהקשיב לגוף החכם ככלי לקבלת החלטות ומקור לאינטואיציה מחד והפחתת מתח ולחץ מאידך. התרגול ישרת אותך בעבודה ובחיים האישיים. 

איקונים כחולים 21 פיתוח מנהלים

יחסים בצוות– נלמד את 4 אלמנטים של אינטימיות בתקשורת מקדמת, התמודדות עם קונפליקטים מתוך ניהול עצמי. ישולבו עקרונות מפתח מפילוסופית הטאואיזם ואומנויות לחימה ליצירת תקשורת אפקטיבית. נערוך סימולציות עם דוגמאות מהשטח. מומלץ לשלב תרגול טאי צ'י להמחשת החשיבה.

איקונים כחולים 24 פיתוח מנהלים

The Intuitive Manager –זיהוי וחיזוק האינטואיציה לזרימה מוגברת רעיונות לפתרון בעיות ביחסים ובתקשורת ובביצועים. תרגול כלים ייחודיים מבוססי מחקר שערכתי אודות The Intuitive Manager יסייעו למשתתפים להאיץ את יכולת הקליטה ולדייק אותה. תרגול למצבי קבלת החלטות.

איקונים כחולים 20 פיתוח מנהלים

תקשורת וניהול אנרגיה- ברמה האישית– חיבור למקורות הכח שבך ליצירת הלימה בין התשוקה הפנימית לבין העשיה בהקשר הניהולי. ברמה בינאישית והארגונית– לומדים כלים לשנות אנרגיה בצוות, ביחסים עם לקוחות, עובדים, קולגות ועם עצמך.

איקונים כחולים 17 פיתוח מנהלים

חוסן ניהולי מתוך נוכחות – עשייה מתוך שקט ועוצמה הנובעים מבפנים. זו הכריזמה החדשה. במפגש זה ילמדו טכניקות שפותחו במסגרת HeartMath להתמודדות עם מתח ושחיקה. כלים אלו יוצרים Coherence בין הלב למוח כך שהאדם חווה שקט ואיזון בעבודה וחיים בכלל.

איקונים כחולים 22 פיתוח מנהלים

הדור הבא של הניהול- המנהל כמחולל אפשרויות- לנהל מתוך העתיד, מתוך יצירתיות, הקשבה להזדמנויות, מתוך מרחב של אפשרויות, מתוך נביעה של ידע מבפנים החוצה. לעשות LEAP במנהיגות ולחולל תוצאות בדרך אחרת לגמרי.

LEAPTOLEAD פיתוח מנהלים
  9 מפגשים
6 מפגשים פרונטליים 
3 מפגשי זום
+ 3 מפגשי אימון אישי

מוכנים לברוא עולם חדש של אפשרויות, קסם ושגשוג?

למי מיועדת התוכנית

מנהיגים בארגונים

  • מנהלי משאבי אנוש, טלנטים, מנהלים, ראשי צוותים המעוניינים להעמיק את היחסים בצוות ובארגון

 

  • למנהלים המעוניינים בהתפתחות אישית, לקבל כלים ולהגביר אפקטיביות אישית

 

  • לצוותים אורגניים להעמקת היחסים והתקשורת הבינאישית

למנהיגים שבדרך

  • למבקשי שינוי ולנמצאים בצמתי החלטה הרוצים לדעת מהו הדבר הבא

 

  • לסקרנים לעשות קפיצה דרך תודעה חדשה בכל תחומי חייהם
גרשיים צהוב 01 פיתוח מנהלים

על הגישה

E.CO-IN SYSTEM

גישה רב מימדית ואינטגרטיבית הרואה את המנהל כאדם שלם WHOLE בעל גישה למקור היצירתי בתוכו וסביבו. הגישה מאפשרת עשייה ברמה האישית, ניהולית, עסקית, מתוך המהות הפנימית וחיבור לתודעה רחבה. פרי מחקר אמפירי ועשייה מקצועית רחבת היקף. 

תרשים מתוקן 01 פיתוח מנהלים
humanager22 01 פיתוח מנהלים

Humanager  הוא המנהל השלם היודע לנהל את מערכת ה E.CO.IN. ב 20 שנה האחרונות אני עובדת עם מנהלים דרך הגישה אשר תוקפה מחקרית וממשיכה להתפתח דינמית עם אתגרי הזמן.

תהליך פיתוח מנהלים בגישה משלב תפיסות הוליסטיות, כלים יישומיים מתוך חקר אינטואיציה וניהול, הפלסטיות של המוח, מיינדפולנס, כלים עוקפי חשיבה MBT מעולם האימון אינטגרטיבי, שיטת אקסס קונשסנס ,Joy of business ואינטגרציה של הכל בהתאם לדינמיקה האישית, העסקית והארגונית.

הגישה פועלת באופן מהיר וממוקד על שחרור רגשות ואמונות מגבילות וחיבור לעוצמות שבפנים. מתפנה מקום לאפשרויות חדשות, ליצירתיות והגברת הפרודוקטיביות ואפקטיביות במנהיגות שלך, בארגון וחיים בכלל. הכלים הייחודיים פועלים כקסם, במהירות ובכיף.

 

גרשיים צהוב 01 פיתוח מנהלים

מה מקבלים בקורס הרבה מעבר לזמן הקורס

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

שקט נפשי– יוצאים מהלופ של המחשבות. לשקט, אפשר להרגע. זה מרחב לחזור אל עצמכם כל מפגש מחדש, לשחרר את הקולות שבראש, להתחבר ללב החכם, לנשום רגע, להתעצם, לחזור לבטחון שלכם בעצמכם וליום יום עם בטחון ורוגע.

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

להיות אתם – אתם הופכים ל HUMANAGERS זה הרבה מעבר לטייטל או מיומנות, זה מצב תודעתי שבו אתם מנהלים את חייכם ואת היצירה המקצועית שלכם, מתוך המקור העוצמתי שבכם עם קלות וזרימה ונינוחות. זה גם בריא.

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

פרודוקטיביות שיא כי כשאתם פועלים מתוך המקור היצירתי הפנימי ומבטאים אותו בחוץ, משתחררת אנרגיה אדירה בעשייה שלכם. הכלים שמתרגלים מאפשרים לכם לחיות בהלימה ולחזור אליה כשצריך.

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

ניהול אנרגיה, גם יעילות. מפסיקים לבזבז אנרגיה על מעגלים בלתי נגמרים של התחבטויות, מחשבות ותסכולים. אתם לומדים לזהות מהבטן ומהראש מה הדבר הנכון ולנהל אנרגיה אישית ועם אחרים. אתם יודעים לזהות אנרגיה ולתפעל אותה לטובתכם ולטובת הסביבה שלכם. "משהו אדיר יתחזק בי וזה נותן המון שקט. החרדה פחתה ממש"

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

לזהות את הדבר הבא ולבחור מחדש. זה יכול להיות בתפקיד שלכם עכשיו, במעברי קריירה או בניהול עסק חדש וקיים.

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

יחסים- וואו, יחסים ממקום אחר. נקודה. ואם אתם מנהלים היברידית, יהיה מדהים לגלות כמה הכלים שתקבלו יאפשרו לכם להרגיש איפה הצד השני ואיך לנהל תקשורת אינטימית ואותנטית.

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

אתם מקבלים כלים ייחודיים קלים ליישום לניהול עצמי ולניהול אחרים גם במצבי עמימות ותסכול. הכלים ישמשו אתכם הרבה מעבר לקורס "גם שאיבדתי את זה, הכלים שקיבלתי עזרו לי לחזור למרכז של עצמי, התגובה הפיזית של הלחץ שהיתה לי נעלמה"

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

זה לא לשדרג גירסה של עצמכם זה להפוך לגירסה הכי עדכנית  iPhone 13 pro (ואני דווקא עם אנדרואיד) דרכה תוכלו לבטא עם קלות וזרימה את מי שאתם באמת ועם השפעה על הסביבה.

להיות, לנשום ולבטא מנהיגות חדשה בכל תחומי החיים ובעסק בפרט.

Untitled 6 01 פיתוח מנהלים

וגם…

אתם חלק מקבוצה של אנשים דומים לכם. הרבה פעמים הקשר נשאר ממש לאורך זמן.

ליווי בקבוצת ווטסאפ (לא חופרת) לאורך כל התוכנית. הקבוצה נשארת פתוחה תמיד.

"הקפסולה" – ערכת מדיטציות משובחת במתנה לשימוש עצמי

31 31 פיתוח מנהלים

מבנה הקורס - היברידי

6 מפגשים פנים אל פנים – 10:00- 16:30

3 מפגשי זום – בני שעתיים וחצי

מפגשים אישיים עם אראלה במהלך התוכנית – 30 דק כל אחד.

לתאום שיחת התאמה מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם

אם עדיין לא הכרנו...נעים מאוד!

שמי אראלה שפי

יוצרת ומנחת התוכנית יועצת ארגונית ומאמנת מנהלים בגישה אינטגרטיבית

למעלה מ- 20 שנה יועצת ארגונית ומאמנת מנהלים. משלבת כלים חדשניים אינטגרטיביים קלים ליישום ביום יום הניהולי.

יזמית לכלי תודעה חדשניים ופורצת דרך בתחום מנהיגות ותודעה מעשית. ב- 2011 הבאתי את שיטת אקסס קונשסנס לישראל, התמחות עסקים Joy of Business,  מנחת קורס אקסס בארס ומטפלת בשיטה.

מייסדת ומובילת בית הספר הראשון בארץ לאימון אינטגרטיבי Humanager- שימוש בכלים עוקפי חשיבה MBT שהוכחו אמפירית כמחוללי שינוי (Shefy, 2006) חוקרת ומרצה בתחום אינטואיציה וניהול.

רקע אקדמי– BA בעבודה סוציאלית, Msc במינהל עסקים, MA בבריאות הוליסטית ואומנויות.

בעלת קליניקה בתל אביב. ליצירת קשר 054-7260626

erellayellow פיתוח מנהלים

חברות שעבדתי איתם

גרשיים צהוב 01 פיתוח מנהלים

לתאום שיחת התאמה מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם