סשן אישי

תודה שעשית את הצעד למען עצמך והגעת לכאן.

אני מזמינה אותך לתהליך אישי משולב אקסס בארס ותהליכים אנרגטיים ייחודים נוספים לשינוי והקפצה כל תחום בחייך.

אם יש בתוכך אי שקט פנימי ותחושת תקיעות, אם את.ה רוצה לדעת מה הדבר הבא ויש צורך ביצירת בהירות ודיוק, אם יש בך רצון לגלות מי את.ה באמת ולפוגג את המעטה הסמיך של מה שמסתיר אותך מלהיות כל מי שהנך, אשמח להיות שם עבורך.

זה מרחב להיות מי שאתה, מרחב בטוח להיות, מרחב הנותן לך גב וגיבוי להביא את עצמך כפי שהנך. מרחב נטול שיפוט של ידיעה שיש בתוכך אוצרות. בתהליך נשחרר כל מה שמסתיר לך לראות את האור של עצמך, את אותו פטפוט פנימי, מעגלים של מחשבות ורגשות או כאב. בתהליך מרפד ונעים נאפשר לניצוץ שבך להתגלות, ליכולות ולתשוקה לצאת לאור. ניצור את הלינק בין מה שבפנים והרצון להיות ולממש בחוץ. כשזה קורה אנרגיה מופלאה להגשמה עולה. מה אם יש דרך לחולל קסם ושינוי עם קלות?

איקונים כחולים 19

איך זה עובד?

בתחילת המפגש אשאל אותך- מה הדבר הכי גדול שהיית רוצה לקבל מהמפגש?

מכאן נעמיק ונשחרר נקודות מבט לא מודעות תוך גילוי והעצמה של מי שהנך באמת.

בחלק השני של המפגש, אני משלבת תהליכים אנרגטיים כמו- אקסס בארס, תהליכים אנרגטיים ספציפיים, ESSE, SOP ואחרים. התהליכים משחררים מטען אלקטרומגנטי דחוס הטמון בזכרון בגוף סביב הנושאים שעלו בשיחה המקדימה. החלק הזה מתבצע ללא אף מילה.

השילוב של שיחה מרחיבת תודעה ומשחררת עם התהליך האנרגטי, יוצר בו זמנית- שחרור ספקות, פחדים ונקודות מבט מעכבות ומחולל שינוי עמוק, מהיר ומפתיע. נפתחת גישה למקור, לרצון האמיתי שבך.

המקום הזה משחרר אנרגיה עוצמתית לשינוי ויצירה חדשה וללא מאמץ. זה מרחב חדש ונושם להיות ולחולל.

גרשיים צהוב 01

הנה רשימה חלקית של נושאים עימם אנשים מגיעים

שינוי מקצועי- דיוק הייעוד, גילוי המתנות הייחודיות לך, ליווי בתהליך השינוי- התגברות על ספקות ופחדים, העצמה אישית והכוונה מעשית. בדרך מקבלים כלים פרקטיים שישמשו אותך לכל תחום בחיים.

תקשורת- ניהול כעסים ושחרור מנגנונים אוטומטים ורכישת כלים ייחודיים לשחרור דחיסות רגשית והגברת אפקטיביות ביחסים

רצון לדעת מי אתה באמת ומה הנתיב שלך

משבר בריאותי

שחרור חרדות אישיות, חברתיות, Imposter Syndrom

מחשבות מעגליות טורדניות

איקונים כחולים 20

גישה חדשנית מחוללת שינוי- הרחבת פס התודעה

30 שנות ניסיון המשלבות עשייה מקצועית כעובדת סוציאלית, יועצת ארגונית, מאמנת אינטגרטיבית, מנחה תהליכי מודעות ותודעה הביאו אותי לפיתוח תפיסה אינטגרטיבית, רב מימדית לשינוי.

התודעה היא כמו פס אינטרנט.

ככל שהפס רחב יותר, ניתן לקלוט יותר אינפורמציה, התוכן (מחשבות ורגשות) זורם באופן פחות דחוס, יש יותר מקום למידע חדש להכנס וחופש לבחור מה להכליל ומה לשחרר.

הקליטה האינטואיטיבית לצד סל כלים גדול שבאמתחתי מאפשרים להתאים את הכלי והגישה המדוייקים עבור כל אדם על פי הצורך שלו. 

הגישה עובדת באופן מהיר, ממוקד ואפקטיבי בו זמנית על שחרור משקעי עבר, אמונות מגבילות, טראומות וזיכרון תאי, כך שמתפנה מקום לאפשרויות חדשות להיכנס.

כשהתודעה מתרחבת השינוי קורה עם קלות, בטבעיות. יש חיבור לעוצמה ונוצר כמו קליק בינך לבין מי שהנך במהות הפנימית. זה יוצר שמחה. החיים שלי השתנו דרך הכלים האלו ויש לי זכות ללוות רבים לחיים טובים יותר. אשמח להיות שם עבורך.

גרשיים צהוב 01

אני כאן בשבילך לשנות וליצור מתוך קלות, שמחה ומתוך האנרגיה הייחודית שלך!

אשמח להכיר אותך ולהיות מרחב לגילוי מחדש של הגדולה שבך.

כי מה אם עכשיו זה הזמן להיות ולחולל חיים עם שמחה וקלות התואמים את הקול הייחודי שלך? רבים זקוקים לך שם בחוץ.

גרשיים צהוב 01

אראלה שפי