תהליך אישי עם אראלה

תודה שעשית את הצעד למען עצמך והגעת לכאן.

אני מזמינה אותך לטיפול אינטגרטיבי משולב כלים אנרגטיים כגון- אקסס בארס לשינוי והגשמה בכל תחום בחייך.

אם יש בתוכך אי שקט פנימי ותחושת תקיעות, אם את.ה רוצה לדעת מה הדבר הבא ויש צורך ביצירת בהירות ודיוק, אם יש בך רצון לגלות מי את.ה באמת ולפוגג את המעטה הסמיך של מה שמסתיר אותך מלהיות כל מי שהנך, לצמצם את הפער בין הפנימיות להגשמה בחוץ, הגעת למקום הנכון.

זה מרחב להיות מי שאתה, מרחב בטוח להיות, מרחב הנותן לך גב וגיבוי להביא את עצמך כפי שהנך. מרחב נטול שיפוט של ידיעה שיש בתוכך אוצרות. בתהליך נשחרר כל מה שמסתיר לך לראות את האור של עצמך, את אותו פטפוט פנימי, מעגלים של מחשבות ורגשות או כאב.

בתהליך מרפד ונעים נאפשר לניצוץ שבך להתגלות, ליכולות ולתשוקה לצאת לאור. ניצור את הלינק בין מה שבפנים והרצון להיות ולממש בחוץ. כשזה קורה אנרגיה מופלאה להגשמה עולה.

מה אם יש דרך לחולל קסם ושינוי עם קלות?
אשמח להיות שם בשבילך!

איקונים כחולים 19 מטפלת הוליסטית

איך זה עובד?

בתחילת המפגש אשאל אותך- מה הדבר הכי גדול שהיית רוצה לקבל מהמפגש?

מכאן נעמיק ונשחרר נקודות מבט לא מודעות תוך גילוי והעצמה של הרצונות שלך.

בחלק השני של המפגש, אני משלבת תהליכים אנרגטיים כמו- אקסס בארס, תהליכים אנרגטיים ספציפיים, ESSE, SOP ואחרים. התהליכים משחררים מטען אלקטרומגנטי דחוס הטמון בזכרון בגוף סביב הנושאים שעלו בשיחה המקדימה. החלק הזה מתבצע ללא אף מילה.

אחרי אינספור תהליכים שליוויתי ושיטות שרכשתי, אני יודעת שהשילוב של שיחה לעומק התודעה עם תהליך אנרגטי וכלים עוקפי חשיבה, יוצר שינוי מהיר ועוצמתי.  ספקות, פחדים ונקודות מבט משתחררים ונפתח מרחב לשינוי מעבר לכל מה שמדמיינים. התהליך משחרר אנרגיה עוצמתית לשינוי ויצירה חדשה. התהליך והכלים ישמשו אותך הרבה מעבר למפגשים. 

גרשיים צהוב 01 מטפלת הוליסטית

מה מעסיק אותך כרגע ומבקש שינוי?

שינוי מקצועי- דיוק הייעוד, גילוי המתנות הייחודיות לך, ליווי בתהליך השינוי- התגברות על ספקות ופחדים, העצמה אישית והכוונה מעשית. בדרך מקבלים כלים פרקטיים שישמשו אותך לכל תחום בחיים.

תקשורת- ניהול כעסים ושחרור מנגנונים אוטומטים ורכישת כלים ייחודיים לשחרור דחיסות רגשית והגברת אפקטיביות ביחסים

רצון לדעת מי אתה באמת ומה הנתיב שלך

פער בין הרצון הפנימי והתשוקה לבין מימוש בחוץ

שחרור חרדות אישיות, חברתיות, Imposter Syndrom, מחשבות מעגליות טורדניות.

איקונים כחולים 20 מטפלת הוליסטית

גישה אינטגרטיבית- הוליסטית לשינוי-

 הרחבת פס התודעה

זוהי גישה אינטגרטיבית, רב מימדית לשינוי המחברת בין גוף- נפש- רוח, בין הלב לחשיבה, בין תחום הטיפול לאימון האינטגרטיבי- הוליסטי ומכוונת להרחבת התודעה כך שאפשר יהיה לחוות מימוש עצמי ומקצועי ובדרך המאפשרת קלות ושמחה.

הגישה מבוססת על אינטגרציה בין עולמות הטיפול, האימון האינטגרטיבי, אקסס קונשסנס, פוקוסינג, אומנויות וטיפול אנרגטי. מתוך סל כלים עשיר, נבחרים הכלים התואמים ביותר לך.

הגישה היא פרי למידה ועשיה מקצועית מזה 25 שנים כעובדת סוציאלית, יועצת ארגונית, מאמנת אינטגרטיבית, מנחת תהליכי מודעות ותודעה, במהלכם רבים היטיבו את חייהם והשתחררו מסבל לטובת הגשמה.

קצת על הגישה-

התודעה היא כמו פס אינטרנט.

ככל שהפס רחב יותר, ניתן לקלוט יותר אינפורמציה, התוכן (מחשבות ורגשות) זורם באופן פחות דחוס, יש יותר מקום למידע חדש להכנס וחופש לבחור מה להכליל ומה לשחרר.

הקליטה האינטואיטיבית לצד סל כלים גדול שבאמתחתי מאפשרים להתאים את הכלי והגישה המדוייקים עבור כל אדם על פי הצורך שלו. 

הגישה עובדת באופן מהיר, ממוקד ואפקטיבי בו זמנית על שחרור משקעי עבר, אמונות מגבילות, טראומות וזיכרון תאי, כך שמתפנה מקום לאפשרויות חדשות להיכנס.

כשהתודעה מתרחבת השינוי קורה עם קלות, בטבעיות. יש חיבור לעוצמה ונוצר כמו קליק בינך לבין מי שהנך במהות הפנימית. זה יוצר שמחה. החיים שלי השתנו דרך הכלים האלו ויש לי זכות ללוות רבים לחיים טובים יותר. 

אם עדיין לא הכרנו...נעים מאוד!

שמי אראלה שפי

מטפלת אינטגרטיבית, יועצת ארגונית ומאמנת מנהלים,
מומחית להגשמה אישית ומקצועית דרך כלי תודעה חדשניים

למעלה מ- 20 שנה מלווה א.נשים לגילוי והגשמת הייחודיות האישית והמקצועית. עובדת סוציאלית, יועצת ארגונית ומאמנת. יזמית בתחום התפתחות אישית עסקית. ב- 2011 הבאתי את שיטת אקסס קונשסנס לישראל ומאז הכשרתי אלפי אנשים לעסוק בשיטה, מנחת קורס אקסס בארס.

מייסדת ומובילת בית הספר הראשון בארץ לאימון אינטגרטיבי Humanager. חוקרת ומרצה בתחום גישות הוליסטיות בפיתוח מנהיגות, אינטואיציה וניהול.

רקע אקדמי– BA בעבודה סוציאלית, Msc במינהל עסקים, אונ' תל אביב, MA בבריאות הוליסטית ואומנויות.

מקבלת בקליניקה בתל אביב. ליצירת קשר- 054-7260626

erellayellow מטפלת הוליסטית
גרשיים צהוב 01 מטפלת הוליסטית
היה עצמך, לא הרעיון של מישהו אחר על מה שאתה צריך להיות...
כי מה שמאחוריך ומה שלפניך הוא מעט לעומת מה שחי בתוכך.

הנרי דוד תורו
גרשיים צהוב 01 מטפלת הוליסטית