טיפול ואימון אישי עם אראלה

הפער הזה בין מי שהנך באמת לבין המימוש העצמי בחיים יוצר מתח ותסכול. 
זה לא חייב להיות ככה... מתי לאחרונה הקשבת למה שהנשמה שלך באמת רוצה?

אם יש בתוכך אי שקט פנימי ותחושת תקיעות, אם את.ה רוצה לדעת מה הדבר הבא ויש צורך ביצירת בהירות ודיוק, אם יש בך רצון לגלות מי את.ה באמת ולפוגג את המעטה הסמיך של מה שמסתיר אותך מלהיות כל מי שהנך, לצמצם את הפער בין הפנימיות להגשמה בחוץ, הגעת למקום הנכון.

זה מרחב להיות מי שאתה, מרחב בטוח להיות, מרחב הנותן לך גב וגיבוי להביא את עצמך כפי שהנך. מרחב נטול שיפוט של ידיעה שיש בתוכך אוצרות. בתהליך נשחרר כל מה שמסתיר לך לראות את האור של עצמך, את אותו פטפוט פנימי, מעגלים של מחשבות ורגשות או כאב.

בתהליך מרפד ונעים נאפשר לניצוץ שבך להתגלות, ליכולות ולתשוקה לצאת לאור. ניצור את הלינק בין מה שבפנים והרצון להיות ולממש בחוץ. כשזה קורה אנרגיה מופלאה להגשמה עולה.

מה אם יש דרך לחולל קסם ושינוי עם קלות? אשמח להיות שם בשבילך!

גרשיים צהוב 01 מימוש עצמי

 

מה מעסיק אותך כרגע ומבקש שינוי?

מימוש אישי ומקצועי- מיקוד במתנות הייחודיות לך, יצירת סינכרון בין רצון הנשמה לביטוי האישי והמקצועי. מימוש מתוך נביעה פנימית, זו הפרקטיקה החדשה.

התגברות על ספקות ופחדים וחסמים מנטליים- שלוב תפיסה וכלים מעולמות הטיפול, אימון אינטגרטיבי תודעתי, מחוללים תהליך שינוי עמוק ומהיר. תהליך אקסס בארס ותהליכים אנרגטיים נוספים משחררים תקיעויות עד לרמת הזיכרון התאי. התוצאה- טרנספורמציה. קפיצה קוונטית. "זה לחוות את עצמי כגדולה, יכולה, עם המון שקט ובטחון" כלים פרקטיים בתהליך ישמשו אותך בהמשך לכל תחום בחיים.

תקשורת– ניהול כעסים, שחרור מנגנונים אוטומטים ורכישת כלים ייחודיים לשחרור דחיסות רגשית והגברת אפקטיביות ביחסים. 

שחרור טראומות ומחשבות מעגליות- השילוב של כלים תודעתיים ייחודיים עם אקסס בארס תהליכים אנרגטיים נוספים מחלץ את המעגליות המחשבתית ופותח מרחב חדש להיות ולחיות.

התמודדות עם אתגרים פיזיים ונפשיים-  כגון טינטון, בעיות שינה, חיזוק המערכת החיסונית, פיברומיאלגיה, חרדות, OCD ואחרים.

איקונים כחולים 19 מימוש עצמי

איך זה עובד?

בתחילת המפגש אשאל אותך- מה הדבר הכי גדול שהיית רוצה לקבל מהמפגש?

מכאן נעמיק, נשחרר נקודות מבט לא מודעות תוך גילוי והעצמה של הרצונות שלך. דרך שיטת Bigger you נגלה מה הנשמה שלך מבקשת ומה היא כבר יודעת על הדרך לממש. נשחרר עומסים לא מודעים המסתירים את הקול הפנימי. בחלק השני של המפגש, אשלב תהליכים אנרגטיים כמו- אקסס בארס, תהליכים אנרגטיים ספציפיים, ESSE, SOP ואחרים. התהליכים משחררים מטען אלקטרומגנטי דחוס הטמון בזכרון בגוף סביב הנושאים שעלו בשיחה המקדימה. החלק הזה מתבצע ללא אף מילה.

השילוב של שיחה לעומק התודעה עם תהליך אנרגטי וכלים עוקפי חשיבה, יוצר שינוי מהיר ועוצמתי.  ספקות, פחדים ונקודות מבט משתחררים ונפתח מרחב לשינוי מעבר לכל מה שמדמיינים. התהליך משחרר אנרגיה עוצמתית לשינוי ויצירה חדשה. התהליך והכלים ישמשו אותך הרבה מעבר למפגשים. 

אימון אישי עם אראלה שפי
איקונים כחולים 20 מימוש עצמי

גישה אינטגרטיבית- הוליסטית לשינוי-

©Sync

זוהי גישה אינטגרטיבית, רב מימדית ליצירת סינכרון בין גוף- נפש- רוח, בין הלב לחשיבה, בין רצון הנשמה לביטוי במציאות, בין האישי למקצועי כמפתח למימוש עצמי ומקצועי עם קלות ושמחה.

הגישה היא פרי ניסיון מקצועי של 30 שנה וליווי אלפי אנשים ומשלבת בין עולמות הטיפול כעובדת סוציאלית, האימון האינטגרטיבי, אקסס קונשסנס ובארס, פוקוסינג, אומנויות, טיפול אנרגטי ועוד. עם השנים התחדדה הקליטה הרב מימדית והאינטואיציה לכלל ערוץ עוצמתי לשחרור שכבות וגילוי האני האמיתי.

אם עדיין לא הכרנו...נעים מאוד!

שמי אראלה שפי

מטפלת אינטגרטיבית, יועצת ארגונית ומאמנת מנהלים,
מומחית להגשמה אישית ומקצועית דרך כלי תודעה חדשניים

למעלה מ- 20 שנה מלווה א.נשים לגילוי והגשמת הייחודיות האישית והמקצועית. עובדת סוציאלית, יועצת ארגונית ומאמנת. יזמית בתחום התפתחות אישית עסקית. ב- 2011 הבאתי את שיטת אקסס קונשסנס לישראל ומאז הכשרתי אלפי אנשים לעסוק בשיטה, מנחת קורס אקסס בארס.

מייסדת ומובילת בית הספר הראשון בארץ לאימון אינטגרטיבי Humanager. חוקרת ומרצה בתחום גישות הוליסטיות בפיתוח מנהיגות, אינטואיציה וניהול.

רקע אקדמי– BA בעבודה סוציאלית, Msc במינהל עסקים, אונ' תל אביב, MA בבריאות הוליסטית ואומנויות.

מקבלת בקליניקה בתל אביב. ליצירת קשר- 054-7260626

erellayellow מימוש עצמי