beu סדנה התפתחות אישית
40 40 סדנה התפתחות אישית


Bigger YOU
טאו, תודעה ושדה המימוש שלך

תוכנית חדשנית אינטגרטיבית לקפיצה אישית ועסקית דרך גישה ישירה לתודעה

יוצרת ומנחה- אראלה שפי

למדתם מלא, אתם בעשייה, אבל משהו לא מדוייק או מספק. התקופה המטלטלת בה אנו מצויים, רק מגבירה את הקולות שבראש, כמו שידורים חוזרים סוגרים ומצמצמים. תחושת תקיעות וספק עצמי עולים. 

הפתרונות והכלים שהביאו אתכם עד כאן, פחות מתאימים. הדחף להתפתח ולממש את מלוא הפוטנציאל עכשיו מבקש מענה. 

האם יכול להיות שאתם מנסים להביא תוצאות חדשות בדרכים ישנות? 

אל תשפטו את עצמכם… כללי המשחק השתנו. כל ניסיון למחזר ולשחזר מה שהיה ומי שהיית, לא ממש עובד.

מה אם יש דרך אחרת ליצור ולממש?

איזו עוצמה תשתחרר מתוך הקשבה למהות הפנימית?

הזמן החדש מבקש מאיתנו להתעורר לאנרגיה חדשה, להתחבר לאינטואיציה,
לאני האמיתי וליצור עם ה"שדה". להיות ביגר יו.

40 40 סדנה התפתחות אישית

גישה חדשה להיות וליצור. הכל

מי אתם מעבר לגוף הפיזי וחמשת החושים? מה אפשרי כשניתן עוד מקום לאינטואיציה? הגוף שלך הוא סנסור לקליטה רב מימדית, מעבר למציאות הזו. כשהופכים מודעים לשדה האנרגטי, ניתן ליצור יחד איתו (co create).

בדיוק בשביל זה יצרתי את Bigger you. עם ניסיון של 30 שנה בעולם הטיפול, האימון והתודעה, פיתחתי גישה אינטגרטיבית רב מימדית היוצרת סינכרון בין הנשמה לנפש כך שמימוש יווצר עם קלות ופשטות. הגישה משלבת את תבונת הגוף, המוח האלסטי, מכניקת הקוונטים ו"השדה" עם חוכמת המזרח- טאואיזם ומיינדפולנס. 

פילטר התיקשור שלי מאפשר ראייה לעומק התודעה שלך ומאיץ טרנספורמציה.

איך זה קורה?

אתם בוחרים כוונה ואפילו שתיים. דרך תהליכים וכלים שתקבלו תוכלו לחולל שינוי בהמשך בכל נושא שתבחרו. 

בקורס נחצה את הגשר בין התודעה הישנה לתודעה החדשה, נכיר מחדש את הכלי מס' 1 – להיות אתה הגדול.

לשם כך נלמד שפה חדשה וכלים המאפשרים לשחרר מגבלות וחסמים מימים ימימה, נתחבר לשדה האנרגטי, תוך סינכרון תדרים של מי שאתם ברמת הנשמה עם האישיות, בין הכוונה לתדר המימוש.  

דרך גישה וכלים החדשניים נפתח ערוץ ישיר לגרסה הכי מתקדמת של  להיות אתם, גישה למאסטרית הפנימית- האינטואיציה האישית והגלובלית. כשזה קורה משתחררת אנרגיה אדירה ליצירה. שם מתחולל הקסם. הדברים נבנים ונרקמים ומגיעים אליך ללא מאמץ.  מימושים מתרחשים במהירות מפתיעה בעסק שלכם ובכל תחום בחיים. וזה נוצר עם קלות! 

זה לא משהו תיאורטי. זו הפרקטיקה החדשה! 

מה מספרים המשתתפים?
גרשיים צהוב 01 סדנה התפתחות אישית
זה הזמן להפוך להיות Bigger you
ולחולל מציאות חדשה!
ממלאים פרטים וקובעים שיחת הכרות
Untitled 1 סדנה התפתחות אישית

למי הקורס מתאים?

לעושים דרך בעולם התודעה, המעוניינים לחיות ולחולל מתוך תדר גבוה ומרגישים שעכשיו זה הזמן לקפיצה הבאה. המרחב והכלים מפנים מקום מרעשים, יוצרים דיוק אנרגטי בין כוונה למימוש, מתוך זרימה וקלות.

אתם היזמים והמנהלים של הזמן החדש (גם הורים, אנשי חזון, בעלי רעיון וכ'ד) המבקשים לחולל שינוי בדרך חדשה עם אנשים באותה שפה וכוונה
 

אנשי מקצוע בתחום הרפואה המשלימה המעוניינים לתכלל את מרכיב הנפש והנשמה לתהליך מקצועי. החוויה בקורס, הלימוד ותרגול הכלים התודעתיים נותן מעטפת מתכללת לעשייה לכם וללקוחות שלכם.

יועצים ארגוניים, יועצי קריירה, מטפלים ומאמנים- ההתפתחות התודעתית שלכם לוקחת אתכם לרמה הבאה בחיים האישיים ובעסק. התהליך יוצר upgrade ומדייק את הקול הייחודי בעסק ובכלל. התהליך והכלים שתרכשו יעצימו את הלקוחות שלכם ואת האפקטיביות שלכם.

 

אם עדיין לא הכרנו...נעים מאוד!

שמי אראלה שפי

למעלה מ 30 שנה בעולם התפתחות אישית- עסקית והתודעה. מטפלת, מאמנת תודעתית, מאמנת מנהלים, מרצה, חוקרת תודעה, יזמית. מפתחת גישת ©Sync. יוצרת ומנחת תוכניות הכשרת מאמנים קוונטיים- מחוללי אפשרויות, ביגר יו, שווק אנרגטי, לדבר עם העסק, קלות עם כסף ועוד. מחברת בין עולמות מנהל עסקים, תודעה, טאואיזם, אימון אינטגרטיבי, אינטואיציה והתפתחות אישית. 

הביאה את שיטת אקסס קונשסנס ואקסס בארס לישראל ומאז הכשירה וטיפלה באלפי אנשים בשיטה. התמחות בתוכנית העסקים של אקסס- Joy of Business. ייסדה והובילה את בי"ס להכשרת מנהלים בגישת האימון האינטגרטיבי Humanager הראשון בארץ.

רקע אקדמי ומקצועי בעבודה סוציאלית BA, מנהל עסקים Msc, בריאות הוליסטית ואומנויות MA. פרסום מאמרים אקדמיים בנושא אינטואיציה וקבלת החלטות, תרבות עסקית בסין, טאואיזם ומנהיגות, פתוח מנהלים בגישות הוליסטיות. מרצה בכנסים בינלאומיים. 

מטפלת תודעתית אנרגטית בקליניקה בתל אביב. ליצירת קשר 054-7260626

IMG 20220308 WA0006 סדנה התפתחות אישית

ובנימה אישית...

אני מדברת אתכם מהמקום הכי מקורקע, לא ממקום שנתפס כרוחני, אלא ממקום מעשי. 

אני מגיעה מההארד קור של יעוץ ארגוני ואימון מנהלים ומתחום הטיפול וחקר התודעה המעשית.

שנים גם אני חיפשתי שהכל יהיה מדעי, "לפי הספר". חקרתי באקדמיה את נושא אינטואיציה ומנהיגות וטאואיזם. 

למדתי על עצמי, שככל שאני מחפשת יותר אישורים בחוץ, אני מצמצמת יותר את עצמי ושמחת החיים והאושר פשוט נעלמים.

באנו לעולם כדי לבטא את עצמנו.  

לכן יצרתי את  Bigger you – גישה ומרחב המאפשרים ליצור מעבר להגדרות, 

לחבר בין המהות הפנימית לעשייה בשטח מתוך סינכרון מופלא.

beu סדנה התפתחות אישית

מוכנים להפוך ל Bigger you?

מתי ואיפה?

איקונים כחולים 23 סדנה התפתחות אישית

14 מפגשים מידי שבוע בערב-

 10 מפגשים פרונטליים מפגש פרונטלי כפול ו- 2 מפגשי זום.

(הקורס יפתח בסוף אפריל, מועד יתפרסם בקרוב) 

הקורס מתקיים בתל אביב צפון

מה עוד מקבלים בקורס?

איקונים כחולים 21 סדנה התפתחות אישית

שדרוג לגירסת Bigger you – סינכרון עם הנשמה ושדה התודעה – זה להיות במקום חדש, לחיות מתוך עתיד האפשרויות. התהליך מאפשר לקבל תשובות, בהירות ויכולת לצאת ממצבי תקיעות באופן מהיר ומפתיע. אתם הופכים למאסטרים המחוללים מציאות. "מה שהופיע היה ככ בהיר ופשוט. המסע לאפריקה, לא היה קורה בלי הסדנה".

איקונים כחולים 02 סדנה התפתחות אישית

שחרור בלוקים אנרגטיים, מחשבתיים ורגשיים המונעים ממך לממש את מה שנועדת להיות ועכשיו ובדרך קוונטית. השחרור יוצר האצה בלתי רגילה של אנרגיה למימוש, נפתח מרחב לבהירות ותנועה מדויקת מתוך שקט לבחירה שלך.

איקונים כחולים 19 סדנה התפתחות אישית

שכלול המוח האינטואיטיבי– נפתח מרחב לידע האינטואיטיבי להתגלות וגישה אליו. הכישור הזה מאיץ את העסק שלך וכל תחום חיים; אתם אפקטיביים יותר בקשר עם לקוחות והאנשים הקרובים לכם. כשנפתח הערוץ העל חושי הזה אתם הופכים ליודעים יותר, קולטים ומדוייקים והדברים מתחילים להגיע אליכם כ"צרופי מקרים".

איקונים כחולים 24 סדנה התפתחות אישית

תחוו את הקסם של להתחבר לגוף החכם innate -זהו מרכיב עיקרי בגישה. הגוף זוכר וגם יודע, מעבר לראש. הוא יודע לשחרר אינפורמציה ולאותת לך מה נכון לך. כשהכל באי ודאות בחוץ, הגוף החכם הוא מקור יצירתי לדעת ולקלוט מה הדבר הבא. 

איקונים כחולים 16 סדנה התפתחות אישית

תרגול כלים תודעתיים- אנרגטיים- קוונטיים לסינכרון מוח ללב, רוח לחומר, בין העתיד להווה. הסינכרון הזה מייצר אנרגיה בלתי רגילה ותכל'ס- תוצאות. הכלים האלו ישרתו אתכם בחיים האישיים ועם לקוחות הרבה מעבר לקורס;

איקונים כחולים 17 סדנה התפתחות אישית

ההבנה איך ליצור כל דבר מתוך זרימה וסינכרון, ללא מאמץ- ליצור עם האנרגיה החדשה כל דבר. זה חוסך תסכולים ובזבוז אנרגיה ומאיץ ומקפיץ תהליכי שנוי. כמי שעובדים עם אנשים זו פלטפורמה מעולה לאפקטיביות.

גרשיים צהוב 01 סדנה התפתחות אישית

מה אם בשלה השעה לפרוץ החוצה עם העוצמה שבך ובדרך התואמת לך?

גרשיים צהוב 01 סדנה התפתחות אישית
ahrayut 03 סדנה התפתחות אישית

בגלל שחשוב לי שתרגישו בטוחים לחלוטין בהחלטתכם, אני מוכנה להחזיר את כספכם אם הקורס לא מתגלה כהשקעה הטובה ביותר שעשיתם עבור עצמכם.

אני כל כך בטוחה בערך של הקורס ובכך שהוא יסייע לשדרג את העתיד שלכם ולכן אני מאפשרת לכם להגיע ולבחון זאת בעצמכם ללא כל סיכון וכך זה עובד:

אם תרגישו לאחר שני מפגשים שהקורס לא מתאים, תקבלו את הכסף בחזרה. עם אחריות מלאה לקורס – יש לכם רק מה להרוויח, ומאומה להפסיד!

Untitled 1 סדנה התפתחות אישית
עכשיו זה הזמן להפוך לביגר יו
ולחולל מציאות חדשה!
ממלאים פרטים וקובעים שיחת הכרות